جدید پاورفیت

سیستم ایمنی، بخشی از بدن ماست که وظیفه شناسایی سلول‌ها و مولکول‌های خودی را از بیگانه و از بین بردن یا بی‌خطر کردن آن‌ها را برعهده دارد. برخی از افراد و حتی خودمان در مواقعی نسبت به خانواده یا سایر اطرافیان بیشتر دچار بیماری می‌شویم. برای مثال بیشتر سرما می‌خوریم یا مبتلا به آنفولانزا ها و ویروس‌های متعدد می‌شویم. فرق کسی که مریض می‌شود و کسی که اصلا مریض نمی‌شود یا کم‌تر مریض می‌شود، در سیستم ایمنی بدن است.

 

پاورفیت مکمل غذایی طبیعی محصول شرکت هولیستیکا فرانسه و  تهیه شده از عصاره کامل قارچ «شی-تا-که» است که در آن از مواد نگهدارنده، رنگ ها و طعم دهنده های صنعتی استفاده نشده است. قرص پاورفیت با افزایش قوای جسمانی موجب حس جوانی می شود. همچنین در ورزشکاران موجب انرژی بخشی می شود. در دوران بیماری به علت ضعیف شدن و از دست رفتن انرژی مصرف  پاورفیت بسیار موثر و مفید می باشد. همچنین در افراد سالمند این مکمل بسیار مفید می باشد.

 

کپسول پاورفیت هولیستیکا در درمان زگیل تناسلی پیشنهادی بسیار مفید است. و در دوران نقاهت نیز مصرف این فرآورده گزینه مناسب است.

 

 

بتاگلوکان ها ترکیبات مغذی از گروه کربوهیدرات ها هستند که توسط آنزیم های دستگاه گوارش ما هضم نشده و به قندهای ساده تجزیه نمی شوند، ولی در عین حال نقش بسیار مهمی در حفظ سلامت به ویژه تقویت و تعدیل سیستم ایمنی، و سلامت قلب و عروق دارند. بتاگلوکان ها توانایی ماکروفاژها (نوعی گلبول سفید) را برای بیگانه خواری و قابلیت لنفوسیت های T4 (نوعی گلبول سفید) را در تشخیص سلول های خودی از بیگانه افزایش می دهند. در سال های اخیر تحقیقات بسیاری روی خواص ضد میکروبی، ضدویروسی، ضدقارچی و ضدسرطانی قارچ «شی-تا-که» انجام شده است. نتایج این پژوهش ها خواص مفید این قارچ را تائید می کند.

 

مشخصات کپسول پاورفیت هولیستیکا:

 • بهبود قوای جسمی
 • تقویت سیستم ایمنی
 • درمان کمکی در مبتلایان به زگیل تناسلی
 • فرآورده طبیعی تهیه شده از عصاره کامل قارچ «شی-تا-که»
 • دارای AHCC، پروتئین، بتاگلوکان ها، ویتامین ها و املاح طبیعی
 • کمک به افزایش قوای جسمانی و باعث احساس جوانی می شود
 • تقویت و تعدیل سیستم ایمنی بدن (پیشگیری و بهبود آنفولانزا، تبخال، زگیل...)
 • افزایش موثر قوای جسمانی و فیزیکی (ورزشکاران، دوران نقاهت بیماری، سالمندان...)


 

نحوه مصرف مکمل پاور فیت هولیستیکا:

درمان زگیل تناسلی: روزانه 2 عدد کپسول (یک عدد قبل از صبحانه و یک عدد قبل از ناهار) به مدت 3 الی 6 ماه
تقویت سیستم ایمنی: روزانه 2 عد کپسول (یک عدد قبل از صبحانه و یک عدد قبل از ناهار) حداقل به مدت یک ماه در آغاز تغییرات فصلی و ابتدای فصل سرما
افزایش قوای جسمانی و سطح انرژی: 1 الی 2 کپسول در روز (یک عدد قبل از صبحانه و یک عدد قبل از ناهار) حداقل به مدت یک ماه در آغاز تغییرات فصلی و ابتدای فصل سرما
افزایش قوای جسمانی و سطح انرژی: 1 الی 2 کپسول در روز (یک عدد قبل از صبحانه و یا ناهار)

 • کودکان 1 تا 8 سال روزانه 1 عدد قبل از صبحانه

 


مواد مؤثر کپسول پاورفیت:

 Shii-ta-ke Mushroom Extract
Equivalent to Shii-ta-ke Powder

 

«شی-تا-که» رایج ترین قارچ خوراکی در کشورهای چین و ژاپن است که علاوه بر مصرف خوراکی گسترده در کشورهای مختلف، دارای مصارف درمانی نیز می باشد. پروتئین این قارچ تمام اسیدهای آمینه ضروری برای انسان را دارد. بعلاوه، وجود قندهای ضروری برای سیستم ایمنی بدن مانند فوکوز، گزیلوز، گلوکوزآمین، گالاکتوزآمین، اسید سیالیک و مانوز که در رژیم غذایی ما بسیار کمیابند، پلی ساکاریدهای مهم مانند لنتینان، KS? و AC?P، ویتامین ها و املاح مختلف سبب شده که این قارچ بعنوان یک تقویت کننده قوای عمومی و سیستم دفاعی بدن علیه انواع بیماری های ویروسی، میکروبی و حتی سرطان شناخته شود.

 

در سال های اخیر تحقیقات بسیاری روی خواص ضدمیکروبی، ضدویروسی و ضدقارچی و حتی ضدسرطانی «شی-تا-که» انجام شده است. نتایج این پژوهش ها خواص مفید این قارچ را تائید می کند. شی-تا-که منبع بسیار خوبی برای دریافت ویتامین های گروه B است. این ویتامین ها نقش بسیار مهمی در متابولیسم و سوخت و ساز مواد غذایی در بدن دارند و در صورت کمبود آن ها انرژی موجود در مواد غذایی آزاد نشده و ساخته شدن پروتئین ها، رشد و نمو و سایر اعمال حیاتی بدن مختل می شود. «شی-تا-که» دارای املاح مختلفی مانند آهن، سلنیم، مس، روی، منیزیم، کلسیم، پتاسیم، فسفر و سیلیسیم نیز می باشد. آهن موجود در این قارچ دارای میزان جذب بالاتری نسبت به آهن سایر منابع گیاهی است و وجود عناصر سلنیم، مس و روی سبب خواص آنتی اکسیدانی این قارچ شده اند. این محصول تحت لیسانس هولیستیکای فرانسه در کارخانه ی داروسازی آرین سلامت سینا بسته بندی گردیده است.

 

هشدار:
 • توصیه می شود به علت داشتن خاصیت تونیک (نیروبخش) بعد از ساعت 4 بعد ازظهر مصرف نشود.
 • در جای خشک، خنک و دور از تابش مستقیم نور آفتاب نگهداری شود.
 • در صورت حساسیت به هریک از اجزای فرآورده مصرف نشود.
 • در دوران بارداری با مشورت پزشک مصرف شود.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcuLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu. 

پاورفیت

 • نمایش: 109
 • مدل محصول: kmp-11312
 • موجودی: در انبار
1فروخته شده
 • 0تومان
 • قیمت بدون مالیات: 0تومان